Zvolte jazyk:

cz.png, 3,2kB cz.png, 3,2kB

O nás

budova2.jpg, 193kB

PV PLASTY Mladeč

Jsou přidruženou výrobou „Zemědělského družstva Haňovice“ a svoji výrobní činnost provozuje v rekonstruované bývalé opravárenské dílně v Mladči od roku 1992.
Bylo využito zajímavé nabídky tehdejšího výrobce a provozovatele vytlačovacích linek FATRY Napajedla na odprodej staršího zařízení na PVC. Zařízení vyrobené v letech 1968 až 1975, které bylo určeno na postupnou likvidaci, bylo úspěšně instalováno v krátké době a současně s ním převzalo družstvo i výrobní program určený pro tyto technologie, tj. výrobu dílů ke splachovacím kompletům, kalendářových spirál, svařovacích drátů z PVC a tzv. srkacích stébel k limonádám.
V průběhu výrobní činnosti byla provedena modernizace a inovace výrobních linek, rozšířen výrobní sortiment o další profily a zpracovávané materiály. V současné době můžeme nabídnout široký sortiment profilů a trubek, ale i dalších vstřikovaných výrobků určených pro kompletaci a využití pro konstrukční, technologické a reklamní účely.

 

Plasty Mladeč, provoz Zemědělského družstva Haňovice, se zabývá výrobou plastových profilů a strun. Mezi hlavní výrobek patří především tiskové struny. Tiskové struny slouží jako náplň do 3D tiskáren typu FFF. S výrobou tiskových strun středisko začalo v roce 2013. Od začátku výroby tiskových strun jsme prošli vývojem a modernizací výroby. Tiskové struny vyrábíme ve dvou základních průměrech (1,75 mm a 2,90 mm), 13 materiálech a v široké barevné škále. Hmotnost tiskových strun je u základních materiálů 1 kg a u speciálních materiálů 0,5 kg. Mezi nejzákladnější materiál patří PETG, ABS či PLA, který je biologicky rozložitelný a tisk z tohoto materiálů je nejjednodušší. Svou nabídku materiálů a barev se snažíme stále rozšiřovat a nabídnout našim zákazníkům to, co požadují. Portfolio odběratelů je složeno nejen ze zákazníků z České republiky, ale i ze zahraničí.

Provoz Plasty Mladeč je z větší části  přemístěn do nové haly v Haňovicích. Všechny původní extruzní linky na výrobu byly postupně nahrazeny novými, technologicky dokonalejšími extruzními linkami. Nyní v Haňovicích probíhá již pouze výroba 3D strun a v Mladči zůstal zachován provoz na výrobu profilů pro kompletaci kapsových vzduchotechnických filtrů.

 

 

Naší předností je serióznost, flexibilita a rychlé vyřizování i menších zakázek.

 

 

Facebook

Spokojení zákazníci dávají naší práci smysl. Podpořte nás na Facebooku a přidejte si nás do svého profilu.

Facebook.png, 31kB
Copyright © Resi-Design 2014 www.resi-design.cz.